Aktualności

Październik 2016

Zapewne większość z Was w którymś momencie sportowego życia jadła batony kulturystyczne. Miewają różne smaki, długie terminy ważności i kosztują około 8 zł. Tymczasem udało mi się znaleźć lepszą alternatywę. Możecie samemu zrobić smaczne i proste w produkcji batony. Możecie je również kupić od sprytnego producenta :-)