Klaudia Rybińska

Klaudia była moim największym zawodowym wyzwaniem. Postawiła trudny, ale bardzo precyzyjny cel-zdać egzamin sprawnościowy, aby dostać się na studia. Zaczynaliśmy współpracę praktycznie od zera, ale jej upór, mnóstwo ciężkiej pracy i właściwa strategia, spowodowały, że dostała się na prestiżowe studia.
Brawo !!!

1.W jakim celu ćwiczysz ?
Na początku ćwiczyłam po to aby zdobyć kondycję,żeby zdać egzamin na studia:)!(lekarsko-wojskowy, podpisany umowę z MON-em). Gdy ten cel osiągnęłam to ćwiczyłam aby utrzymać i podszkolić kondycję dla samej siebie i żebym dała radę na poligonie.W obu przypadkach pobocznym celem było schudnięcie.

2.Czy odczuwasz/ zauważyłaś jakieś zmiany w swoim życiu po rozpoczęciu ćwiczeń ?
Zauważyłam sporą różnicę po ćwiczeniach. Objawiało się to lepszą kondycją tzn.czynności które kiedyś mnie męczyły po treningach nie sprawiały mi problemu.Zauważyłam też różnicę w swoim wyglądzie!:)!

3.Jesteś bardzo młoda.Skąd bierze się Twoja motywacja do treningu ?
Moją motywacją były i nadal są moje studia!:)!

4.Jak Ci się ze mną ćwiczy ?
Zajebiście;)!
A tak na poważnie…
Bardzo dobrze!Jestem trudną osobą do ćwiczeń ponieważ nigdy nie byłam sprawna fizycznie i nie lubiłam ćwiczyć a Maciek to zmienił:) Jest bardzo wymagającym trenerem, co tylko mobilizuje do pracy! Jego zalety, to również to, że umie zmotywować do pracy i w razie kryzysu wspiera, a także umiejętność fajnego doboru
ćwiczeń! Plusem jest też to że treningi nie są nudne tylko z nutą wesołości i miłej atmosfery! Podsumowując najlepszym dowodem an to że Maciek to świetny trener jest to, że z mało sprawnej osoby zrobił przyszłego żołnierza!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wypróbuj trening indywidualny dopasowany do Twoich możliwości

Bezpłatne konsultacje z trenerem personalny to początek Twojej przygody ze sportem. Na spotkaniu przedstawisz swoje oczekiwania, dowiesz się na czym polega trening i poznasz osobistego trenera. Do ciebie należy decyzja kiedy rozpoczniesz zdrowszy tryb życia!

bezpłatne konsultacje