Małgorzata Wawryn

1.W jakim celu ćwiczysz ?
Moim celem jest wzmocnienie mięśni i utrzymanie masy ciała na (mniej więcej ) stałym poziomie. Chciałabym także poprzez ćwiczenia spróbować skorygować wady postawy.Bardzo ważne jest dla mnie utrzymanie dobrej kondycji fizycznej co w moim przypadku ma znaczący wpływ na kondycję psychiczną. A poza tym ćwiczę, by sprawić sobie przyjemność i mieć w końcu poczucie, że robię coś tylko dla siebie.

2.Czy zauważyłaś jakieś różnice w swoim życiu,ciele,samopoczuciu odkąd zaczęłaś ćwiczyć ?
Zmiany w życiu jak najbardziej. Nagle okazało się, że można dużo lepiej zorganizować swoje życie. Znalazł się czas na treningi, którego wydawałoby się wcześniej – brak. Lepiej sypiam, chętniej wstaję i mam zdecydowanie więcej energii. Staram się pilnować z jedzeniem, choć nad tym muszę jeszcze popracować (ale nie robię już z żołądka śmietnika i jest mi z tym znacznie lepiej ). Ćwiczenia dostarczają mi dużej dawki dobrego nastroju i satysfakcji. A ciało? Mam wrażenie, że jest lepiej niż kiedy zaczynałam. Złapałam się na tym ,że przechodząc obok lustra chętniej w nie spoglądam.

3.Skąd czerpiesz motywację do ćwiczeń ?
Motywację czerpię przede wszystkim z tego, że pokonuję własne słabości co daje mi siłę do dalszej walki. Zła organizacja czasu, objadanie się, odpuszczanie kiedy coś nie wychodzi – wszystko to udaje się powoli przełamać dzięki treningom. I tak krok po kroku utwierdzam się w przekonaniu, że warto. Samo wykonanie ćwiczenia jest już dla mnie ogromnie motywujące. Że nie wspomnę o przyjemności jaką czerpię z takiej formy wysiłku. Pozytywna energia po treningach – fantastyczna sprawa!
Na treningach motywuje oczywiście trener.

4.Jak Ci się ze mną pracuje ?
Długo szukałam odpowiedniej osoby i teraz wiem, że trafiłam w dziesiątkę. Muszę Ci powiedzieć Maćku, że połączenie Twojego poczucia humoru, konsekwencji i sposobu w jaki egzekwujesz (tak to się pisze?) ćwiczenia, sprawia, że wracam na treningi z ogromną przyjemnością. Mam wrażenie, że ten czas jest wykorzystany w 100% i wiem, że jestem bezpieczna.

Twoje zaangażowanie i profesjonalizm z jakim podchodzisz do swojej pracy działają bardzo motywująco – dla mnie to ważne, bo pozbyłam się „lenia” i po prostu mi się chce. Wymagający a przy tym przesympatyczny człowiek – takie zestawienie jak dla mnie idealne.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wypróbuj trening indywidualny dopasowany do Twoich możliwości

Bezpłatne konsultacje z trenerem personalny to początek Twojej przygody ze sportem. Na spotkaniu przedstawisz swoje oczekiwania, dowiesz się na czym polega trening i poznasz osobistego trenera. Do ciebie należy decyzja kiedy rozpoczniesz zdrowszy tryb życia!

bezpłatne konsultacje