Aktualności

Od pewnego czasu ponownie stosuję kilka podstawowych suplementów.
Dzisiaj przedstawię Wam moją recenzję odżywki amerykańskiej firmy Mex.
Odżywka nosi nazwę Matrix 10 i jest odżywką, nowego typu, który w sprzedaży określany jest słowem: wieloskładnikowy.

Firma Mex nutrition.
Firma Mex, według oficjalnych informacji została założona w 2010 a w 2014 jej wiceprezesem został legendarny zawodnik, Flex Wheeler.
Na rynku Polskim, firma pojawiła się kilka miesięcy temu i wtajemniczeni twierdzą, że na razie trzyma jakość, bo liczy na zdobycie polskiego rynku.

Produkty.
W ofercie znajdziecie praktycznie cały wachlarz produktów, we wszystkich kategoriach.
Większość produktów ma bardzo dobry skład, jeśli przyjmiemy, że w pudełku znajduje się to co deklaruje się na opakowaniu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERACeny.
Firma Mex stawia na agresywną politykę względem swoich rywali. Nie dość, że ma kilka naprawdę dobrych produktów, to dodatkowo obecne ceny są naprawdę niskie.

Matrix 10.
W deklaracji producenta czytamy, że odżywka ma w składzie 10 różnych form białka, począwszy od izolatu i koncentratu serwatki, poprzez albuminę jaja a skończywszy na kazeinie micelarnej. Opisywana kombinacja różnych białek ma na celu stopniowe i długotrwałe uwalnianie aminokwasów do ustroju.

Ocena i wrażenia.
Białko bardzo smaczne, piłem smak waniliowy i byłem bardzo zadowolony.Oczywiście kwestia smaku jest totalnie subiektywna, ale dla mnie to białko było bardzo delikatne i zrównoważone smakowo. Nie mogę powiedzieć w tym aspekcie nic innego niż to, że w żadnym stopniu nie jest za słodkie ani chemiczne.
Rozpuszczalność niemal wzorcowa, czasami zdarzały się malutkie grudki przyklejone do szejkera, szczególnie na spodzie.
czy jestem w stanie ocenić działanie? Wątpię by przy jakiejkolwiek odżywce białkowej można było to zrobić.
Białko oceniam bardzo pozytywnie i polecam je. Nie miałbym problemu, żeby do niego kiedyś wrócić.

Written by

Od wielu lat zajmuję się zawodowo sportem i dietetyką jako trener personalny. Pracuję z mieszkańcami Łodzi na siłowniach, bieżniach i innych obiektach sportowych. Chcesz poprawić swoją kondycję lub zgubić kilka kilogramów? Zadzwoń do mnie.

No comments

LEAVE A COMMENT