Informacje o mnie

O firmie

Zajmujemy się prostą matematyką, a konkretnie odejmowaniem. Odjęcie każdego kilograma od Twojego ciała bardzo nas cieszy.
Oprócz tego, robimy wszystko abyście jedli jak najlepiej.
Doradzamy Ci, aby jedzenie, które zjadasz było odpowiednie.
Pomagamy Ci również organizować czas, po to aby było go więcej na proste przyjemności, takie jak ruch, jedzenie i odpoczynek.

Staramy się, aby przestrzeń w której odbywają się treningi była najlepiej dobrana do charakteru pracy. Z tego powodu związaliśmy się z cudownym miejscem, jakim jest fitness klub Evergym. Obszerna sala do treningu siłowego i aerobowego oraz kilkuset metrowa sala do crossfitu, gwarantują komfort naszym klientom a nam ułatwiają pracę. Czyste i przestrzenne szatnie dodatkowo wpływają na dobre odczucia trenujących z nami osób.

Jest jeszcze jeden aspekt współpracy z Evergym, którego nie można przecenić. Mowa o kawiarni Hello, znajdującej się przy fitnessie. Serwują tam dietetyczne posiłki i koktajle przygotowywane chwilę po złożeniu zamówienia. Strefa Wi-Fi oraz kominek opalany drewnem bukowym potęgują dobre doznania.

Zespół

Monika

Monika

Pracowita, skupiona i piekielnie skuteczna. Bez problemu zmasakruje Ci tyłek, żeby wyglądał super w jeansach lub namówi Cię do zrobienia 1000 brzuszków, aby wszystko nabrało dobrego kształtu. Prosi i dziękuje, nigdy nie krzyczy, a mimo to nie potrafisz się jej oprzeć i robisz kolejne powtórzenie i kolejne i jeszcze jedno…w sumie bez końca.

Wykształcenie

mgr wychowania fizycznego Uniwersytetu Kazimierza wielkiego w Bydgoszczy specjalność edukacja zdrowotna oraz gimnastyka korekcyjna

Najważniejsze osiągnięcia

III miejsce w zawodach kulturystycznych i fitness w Sopocie 2014 fitness sylwetkowe

V miejsce Mistrzostw Polski 2013 w fitness sylwetkowym

Sama o sobie

”To co robię (treningi moje własne i z podopiecznymi) to po prostu samorealizacja. Lubię to, czym się zajmuję. Lubię śledzić efekty pracy moich podopiecznych, motywować ich do dalszych działań i pomagać w realizacji celów. Sama, przygotowując się do startów w zawodach, potrafię „wejść w ich skórę„.

Michał

Michał

Metodyczny, skrupulatny i bezkompromisowy. Namówi Cię do wszystkiego albo zmusi łagodną perswazją. Uprzejmy i czarujący. Jednak nie licz na żadną taryfę ulgową. Jeśli bardziej zależy Ci na odpoczynku, a za nic masz sprawność i dobry wygląd, to trzymaj się od Michała z daleka.

Wykształcenie

mgr pedagogiki aktywności ruchowej WSiNF

technik masażysta

Najważniejsze osiągnięcia

Reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy w Santa Susanna 2016

II miejsce fitness plażowe Grand Prix Kielce 2016

IV miejsce Mistrzostw Polski Białystok 2016

IV miejsce mistrzostwa Śląska Chorzów 2016

Sam o sobie

„Moja praca chyba jednak nie jest moją pracą…jeśli robi się to co naprawdę się lubi, to czy można to nazwać pracą?„

Maciej

Maciej

Krzyczę, proszę, namawiam i błagam. Jeśli będzie trzeba to zatańczę. Wszystko po to, aby Ci się udało. Abyś schudł, stał się silniejszy, aby Twoje ciało było Ci wdzięczne za trud, który włożyłeś w jego kształtowanie.

Wykształcenie

psychologia na SWPS w Warszawie

psychologia doradztwa zawodowego i organizacji UŁ

Najważniejsze osiągnięcia

córka Kinga lat 3

Sam o sobie

„Największą satysfakcję w pracy trenera, dają mi małe sukcesy moich klientów. Kilogram tutaj, kilogram tam….„