Referencje

Asia Majewska-lat 30 handlowiec

Asia Majewska-lat 30 handlowiec

W Łodzi niewielu jest profesjonalnych trenerów personalnych. Na szczęście znalazłam Jednego, który łączy w sobie trzy najważniejsze cechy charakteru: TERRORYSTY, DYPLOMATY, PSYCHOLOGA. Bardzo dobrze wie, kiedy nakrzyczeć, wycisnąć wszystkie soki. Wie, kiedy odpuścić (robi to bardzo rzadko). To czyni Macieja rewelacyjnym, znającym się na rzeczy TRENEREM PERSONALNYM!!!!

Magda Goździewińska-lat 41 celnik

Magda Goździewińska-lat 41 celnik

Pracuję z Maćkiem Krysiakiem od pół roku i bardzo się cieszę, że to On stał się moim trenerem. Maciek jest profesjonalistą w swoim fachu, świetnie dobiera ćwiczenia do potrzeb i możliwości klienta. Jest wymagający i świetnie motywuje do wysiłku utrzymując jednocześnie bardzo miłą atmosferę podczas zajęć. Jego działania zawodowe są poparte rzetelną wiedzą i własnym doświadczeniem zdobytym podczas lat pracy. Ze strony Maćka mogę liczyć na pomoc nie tylko w zakresie poprawiania sprawności mięśni ale również w zakresie odżywiania, regeneracji po wysiłku oraz innych zagadnień związanych z szeroko rozumianym “fitnesem”. Mój trener chętnie się dzieli swoją wiedzą z klientami podczas pracy i na prowadzonym przez siebie blogu www.maciejkrysiak.pl

Hubert Miśkiewicz- lat 34 kierownik w PGNiG

Hubert Miśkiewicz- lat 34 kierownik w PGNiG

Maciek działa super…wszyscy którzy będą z nim trenować zyskają fajną sylwetkę i dobre samopoczucie. Skoncentrowany, przygotowany i skuteczny trener. Polecam.

Małgorzata Wawryn

Małgorzata Wawryn

NAJLEPSZY TRENER – SUPER CZŁOWIEK Zawsze byłam osobą aktywną fizycznie jednak bez konkretnego pomysłu na siebie. Teraz wiem, że do osiągnięcia założonego celu niezbędna jest wiedza i doświadczenie kogoś kto doskonale porusza się w temacie. Takim człowiekiem jest Maciek. Rzetelnie, konsekwentnie i profesjonalnie prowadzi do celu. Swych podopiecznych traktuje „całościowo” tzn. oprócz planu treningowego ustala dietę i suplementację, bierze pod uwagę szereg indywidualnych czynników. Po kilku miesiącach wspólnych treningów Maciek wciąż zaskakuje mnie ogromem swojej wiedzy na temat prawidłowej diety, metod treningu oraz zdrowego trybu życia. Bardzo cenię w nim to, że wciąż tę wiedzę poszerza i rozwija się co świadczy o jego profesjonalnym podejściu do swojej pracy i z całą pewnością jest z korzyścią dla trenujących pod jego okiem.Maciek jest nie tylko skutecznym i cierpliwym trenerem ale również świetnym psychologiem co w mojej ocenie zdecydowanie wyróżnia go z tłumu prowadzących takie zajęcia. Wysoka kultura osobista i doskonałe poczucie humoru powodują, że trening przebiega w świetnej atmosferze. Polecam treningi z Maćkiem każdemu, dla kogo ważna jest jakość a nie ilość godzin spędzonych na siłowni. Dziękuję Ci Maćku za to, że powoli zaczynam wierzyć w siebie

Gosia Matejek

Gosia Matejek

Swoją przygodę z treningiem indywidualnym zaczęłam niedawno a już widzę duże postępy i zawdzięczam to w szczególności mojemu trenerowi- Maćkowi. Na zajęciach pilnuje on żeby wszystkie ćwiczenia były wykonane prawidłowo, dlatego nie ma szans na małe oszustwo:)) Treningi dopasowuje do indywidualnych potrzeb, stąd ich skuteczność. Po za tym, że jest dobrym fachowcem jest też wspaniałym człowiekiem. Daje poczucie ,że osoba trenująca jest kimś wyjątkowym.Wydobywa z człowieka zapał i chęć do działania.Treningi z Maćkiem są dla mnie przyjemnością, a nie katorgą. Polecam wszystkim mojego trenera.

Sławek Nowakowski-lat 34 dyrektor sprzedaży

Sławek Nowakowski-lat 34 dyrektor sprzedaży

Chciałem być grzeczny, ale nie jest to możliwe i muszę opisać całą prawdę. Jak lubisz ostry zapier….. to wal śmiało do Maćka. Zero taryfy ulgowej, ale za to jaki efekt. Zdecydowanie nie polecam malkontentom i maruderom. Zresztą ludzi bez „życia” sam nie lubię, bo szkoda na nich czasu. Krótko i na temat: Maciek to trener dla tych, którzy nie boją się wyzwań i mają jasno sprecyzowany cel. Zajęcia okrasza poczuciem humoru ocierającym się o granice inteligentnej bezczelności, co czyni zajęcia bardziej atrakcyjnymi.

Dariusz Kubiak-lat 30 handlowiec

Dariusz Kubiak-lat 30 handlowiec

Moja współpraca z Mackiem trwa 3 lata . Przez ten czas Maciej dbał o urozmaicenie moich treningów oraz suplementacje. Co miesiąc otrzymuje dokładnie rozpisany trening oraz liste suplementów które bedą odpowiednie , każdy trening jest inny i spełnia moje oczekiwania natomiast suplementy są tak dobrane że dają osiągany efekt nie powodując skutków ubocznych, plecam.

Ewa Winkler referencje dla Moniki

Ewa Winkler referencje dla Moniki

Monika jest moim prezentem urodzinowym. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, ale już po 3 miesiącach mogę powiedzieć, że jest Najlepszym Prezentem Urodzinowym 🙂 Jest niesamowicie pozytywna, uśmiechnięta i zaangażowana w to co robi, po prostu widać, że kocha to co robi 🙂 i zaraża tą miłością innych. Po treningu z takim Trenerem człowiek wychodzi z siłowni bardzo zmęczony ale mimo wszystko szczęśliwy 🙂 a do tego wszystkiego robi pyszne batony 🙂

Maja Fesołowicz- lat 36 psycholog pracujący w dziale HR

Maja Fesołowicz- lat 36 psycholog pracujący w dziale HR

Z wielką przyjemnością mogę polecić Maćka jak trenera osobistego. Kopalnia praktycznej wiedzy (odnośnie odżywiania, ćwiczeń), miły kontakt z dużą dawką humoru i wyrozumiałości dla klienta. Pełen profesjonalizm, bez ściemy, 100 % zaangażowania w klienta podczas spotkania. Po prostu chce się przychodzić.

Bogumił Kubiak- lat 24 student Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej

Bogumił Kubiak- lat 24 student Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej

Instruktor Maciej Krysiak w moim odczuciu odznacza się znakomitym przygotowaniem teoretycznym, dzięki czemu treningi z nim są wysoce profesjonalne. Osobiście ćwiczę na siłowni już kilka lat, a w dalszym ciągu konsultuję z Maćkiem swoje treningi, gdyż jego wiedza przewyższa moją. Nie jest to instruktor typu „zrób 20 pompek, pobiegaj na bieżni, brzuszki, rozciąganie, koniec treningu”, jego treningi są przemyślane i urozmaicone. Z całą stanowczością polecam.

Kasia Zielińska- lat 34 kierownik recepcji klubu fitness

Kasia Zielińska- lat 34 kierownik recepcji klubu fitness

Mogę polecić Maćka, dlatego że jest osobą kompetentną w tym co robi i uważam, że jest dobrym instruktorem. Praca z nim jest przyjemnością dzięki temu, że jest osobą sympatyczną i charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą.

Tomasz Mirski- lat 28 konsultant IT

Tomasz Mirski- lat 28 konsultant IT

Maciej jest bez cienia wątpliwości najlepszym instruktorem z którym miałem przyjemność ćwiczyć/rozmawiać. Tłumaczyć w prosty sposób rzeczy trudne potrafi niewielu. Od kilku miesięcy wcielam w życie „małe” wskazówki od Maćka i jest różnica. Pozytywne nastawienie i entuzjazm tego trenera są bardzo zaraźliwe.

Monika Wendrychowicz- lat 35 przedsiębiorca

Monika Wendrychowicz- lat 35 przedsiębiorca

Z Maciejem Krysiakiem zaczęłam współpracę w 2010 r. w Siłowni SAUDE Health & Fitness. Maciek potrafi z humorem i właściwym sobie wdziękiem zmobilizować do ćwiczeń. Jego fachowa wiedza pomaga w dopasowaniu rodzaju i intensywności treningu do indywidualnych oczekiwań, możliwości czasowych i fizycznych. Ciężka praca w połączeniu z wiedzą o zdrowym żywieniu przekazana przez Maćka
zaowocowała w zadowalającym mnie tempie. Cieszę się, że mogłam spotkać Maćka i trenować pod jego fachowym okiem. Dzięki wielkie.

Piotr Babski-lat 26 technolog warsztatowy

Piotr Babski-lat 26 technolog warsztatowy

Z Maćkiem ćwiczę już kilka miesięcy. Są to przeważnie zajęcia indoor cycling oraz pomoc w doborze odpowiednich ćwiczeń siłowych. Muszę przyznać, że już po pierwszych treningach odczułem bardzo pozytywne skutki powrotu do dawnej formy. Zajęcia indoor cycling prowadzone są w dynamiczny sposób, przy dobrze dobranej muzyce, nie sposób się na nich nudzić, a efekty widoczne są już po kilku treningach. To samo tyczy się ćwiczeń siłowych. Plan na masę, siłę, zrzucenie kilogramów… żaden problem. Do tego dużo profesjonalnych porady i uwag. Poza treningami Maciek świetnie zna się na dietach, zdrowym odżywianiu i suplementacji. Polecam wszystkim, którzy bardziej cenią jakość ćwiczeń od ilości godzin spędzonych podczas treningu.