Sportowe zajęcia pozalekcyjne w Łodzi

Szukając w Łodzi zajęć pozalekcyjnych dla dzieci, weźcie pod uwagę te zajęcia, które mają charakter sportowy. Duża liczba rodziców, próbując zagospodarować czas swoim pociechom, koncentruje się głównie na językach obcych. Naturalną konsekwencję tego podejścia jest rosnąca liczba dzieci otyłych, niesprawnych i obarczonych pełną gamą wad postawy.

W jaki sposób zaszczepić swoim dzieciom zdrową rywalizację i chęć do wysiłku fizycznego?

Zabrać dziecko ze sobą do fitness klubu.

Fitness klub Im’Fit, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, już od zeszłego roku organizuje szkółkę squasha dla dzieci.

Dlaczego?

Ponieważ trening squasha jest doskonałym sposobem na prawidłowy rozwój dziecka.
Gra angażuje wszystkie główne grupy mięśniowe i układy organizmu, a duża dynamika zajęć nie zostawia szans na nudę.
Zajęcia z dziećmi w klubie Im’Fit odbywają się popołudniami, w różnych godzinach, dogodnych dla rodziców.
Dzieci w wieku 7-13 lat, ćwiczą w grupach kilkuosobowych pod opieką wykwalifikowanego instruktora, który przez cały czas dba o ich bezpieczeństwo.

W trakcie zajęć rodzice, mogą obserwować swoje pociechy i z zadowoleniem śledzić ich postępy w grze.

W klubie Im’Fit z państwa dziećmi pracuje dwóch instruktorów, poznajcie ich:

strong>Kuba Krysicki-doświadczony gracz, uczestnik wielu turniejów.
Swoją przygodę ze squashem rozpoczął 7 lat temu. Jak sam podkreśla, zaczął grać bowiem aby być dobrym w tej dyscyplinie, potrzeba świetnej kondycji i dużego opanowania. Liczy się także taktyka, więc nigdy nie można spocząć na laurach. Uprawnienia instruktorski zdobył w 2007 w Wiedniu pod okiem Michaela Khana. Pracuje z dziećmi, bo nie mają jeszcze złych nawyków i dzięki temu łatwiej zaszczepić im prawidłową technikę gry.

Mateusz Cłapa-systematycznie gra od 2 lat, bo dzięki grze utrzymuje świetną kondycję. Duży wysiłek i potrzeba układania taktyki gry, spowodowały, że Mateusz wybrał właśnie squasha. Uprawnienia do pracy z dziećmi zdobył w Łodzi ponad rok temu i od tego czasu systematycznie doskonali swój warsztat trenerski. Podczas pracy z dziećmi bardzo stara się, aby mali podopieczni mieli z gry mnóstwo frajdy, jak sam mówi „taki wysiłek ma być przyjemnością a nie karą”

Jeśli macie jakiekolwiek złudzenia, że squash jest dla waszych dzieci, lub potrzebujecie więcej informacji dzwońcie pod numer 0426639666.

źródło:
Maciej Krysiak

Jedna odpowiedź do “Sportowe zajęcia pozalekcyjne w Łodzi”

  1. RAFAŁ pisze:

    Całkowicie popieram, sam jestem efektem braku działań ze strony moich rodziców, oraz swojego lenistwa. Po 34 latach dopiero zrozumiałem, jaką krzywdę wyrządziłem sobie i zacząłem naprawiać błędy. Na szczęście w przypadku swoich dzieci jestem konsekwentny – chodzą na pływanie oraz na sport który dodatkowo mogły sobie wybrać – aikido. Oczywiście odbywa się to z dużym poświęceniem czasu, ale jak widzę jak moje dzieci są sprawne, mniej chorują i mają zorganizowany czas = TO WARTO!!!

Wypróbuj trening indywidualny dopasowany do Twoich możliwości

Bezpłatne konsultacje z trenerem personalny to początek Twojej przygody ze sportem. Na spotkaniu przedstawisz swoje oczekiwania, dowiesz się na czym polega trening i poznasz osobistego trenera. Do ciebie należy decyzja kiedy rozpoczniesz zdrowszy tryb życia!

bezpłatne konsultacje