Aktualności

Priorytety

Mamy tylko kilka priorytetów.
chcemy abyś czuł się dobrze w swoim ciele.
Doceniamy wartość silnego i sprawnego ciała.Zostaliśmy trenerami personalnymi, po to, aby kultywować zdrowy wygląd. Wierzymy, że zdrowe ciało, to zdrowy duch i bardzo zależy nam żebyście byli zadowoleni ze swojego wyglądu.

chcemy abyś potrafił się dobrze odżywiać, po to aby Twoje ciało funkcjonowało na właściwym poziomie.Dobre jedzenie, to początek wszystkiego. Nie ma nic lepszego niż dostarczanie odpowiednich składników w odpowiednim czasie w celu redukcji wagi. Prawidłowa dieta jest niezbędna do zgrabnego ciała i zdrowia, dlatego otrzymujesz od nas całkowite wsparcie w dziedzinie odżywiania.

zależy nam na tym, abyś pił dużo wody i dobrze się wysypiał.
Każda tkanka Twojego organizmu potrzebuje wody. Bez wody nie ma życia, dlatego NASA szuka wody w kosmosie, jeśli poszukuje życia. Nie jesteśmy tak dużą organizacją jak NASA, ale i tak uporczywie szukamy wody w Twoim życiu. Dobre nawodnienie, to nie tylko zdrowie. To również młodzieńczy wygląd.
chcemy także, aby otaczali Cię ludzie przy, których odpoczywasz.
Doceniamy dobre relacje. Nasza praca, to bliski związek z klientem. Robimy wszystko abyś czuł się przy nas dobrze. Trening sam w sobie jest ciężki. Trener musi być osobą, która dodatkowo wspiera Cię podczas ćwiczeń, dlatego stawiamy na zaufanie pomiędzy klientem a instruktorem.
Written by

Od wielu lat zajmuję się zawodowo sportem i dietetyką jako trener personalny. Pracuję z mieszkańcami Łodzi na siłowniach, bieżniach i innych obiektach sportowych. Chcesz poprawić swoją kondycję lub zgubić kilka kilogramów? Zadzwoń do mnie.